aboutnzu.jpg
Menu

Realizujeme zateplení v programu nová zelená úsporám-kontaktní fasádní systémy, stavební práce.

zateplování budov, fasády, zednické a obkladačské práce

FENOMÉN DOBY - NEJNIŽŠÍ CENA

Naše společnost zpracovává velké množství cenových nabídek na zateplení rodinných a panelových domů. Bohužel musíme konstatovat, že na trhu se zateplovacími systémy je stále častěji jediným kritériem nejnižší cena. Aby byly firmy konkurence schopné, často zákazníkovi nabízejí ty nejlevnější možné materiály. Nejnižší cena ale bývá přímo úměrná nejnižší kvalitě. Takové materiály jsou ze své podstaty definované a vyráběné většinou s malou vnitřní rezervou (nízké užitné hodnoty) – tato strategie nakonec v konečném důsledku přináší po určité době poruchy zateplovacího systému a reklamace provedené práce.

Vzhledem k pořizovacím nákladům na zateplení objektu je zarážející, že není kladen důraz na kvalitu materiálu, ale pouze na cenu. Společnost Qaria textum s.r.o. se ve své obchodní politice stále snaží „jít svou cestou“. Zákazníkovi ve svých cenových nabídkách nabízíme materiály, které snesou vysoké nároky na stavbu a eliminují případné reklamace.

Kompletní zateplovací systém se skládá z mnoha komponentů. Za velmi důležité považujeme především kvalitu armovací tkaniny, kde standardně používáme vyšší řadu s označením R 131. Dalším zásadním materiálem je armovací tmel, který je spolu s omítkou rozhodující pro kvalitu zateplovacího systému. Samozřejmostí je použití polystyrenových víček na hmoždinky, aby se zabránilo tepelným mostům v místě uložení hmoždinek.

Finálním prvkem zateplovacího systému je probarvená omítka, která se obvykle nanáší v síle zrna 1,5 mm. Z nabídky omítkovin jsme zcela vyloučili minerální a akrylátové omítky, které nesplňují parametry dnešní doby. Zákazníkům nabízíme jen nejkvalitnější materiály na trhu dle specifik daného objektu, případně lokality (vodní toky, množství zeleně v okolí). Pracujeme především se silikonovými omítkami, ale také například omítkami s progresivním samočistícím efektem nebo omítkami rezistentními vůči řasám, plísním a jiným mikroorganismům.

Chápeme, že je cena důležitým faktorem nabídky, ale zeptejte se svých dodavatelů na kvalitu dodávaných materiálů.

Firma Qaria Textum s.r.o. nabízí zateplování domů,
rekonstrukce interiérů, půdní vestavby, montáž obkladů
a dlažeb, výměnu oken a dveří, rekonstrukce bytových jader,
opravy vnitřních omítek panelových
domů a ostatní stavební práce.
QARIA TEXTUM s.r.o., Pod Šternberkem 306, 763 02 Zlín – Louky
e-mail: qaria@qaria.cz
telefon: 774 129 115 - Stanislav Šnedorf
Copyright © Jerry 2015-2024